לאחרונה
SFYSP Creative Cotton Rope Store

SFYSP Creative Cotton Rope Store

הצגת הנוכחות: קיים
ILS 93.58

חומר בטוח - סל חבל הכותנה עשוי מחומר טבעי ללא כימיקלים או תוספים מזיקים, סופר בטוחים לילדיכם ולחיות המחמד שלכם, מתנה נהדרת עבור יקיריכם בימי הולדת ובחגים. עיצוב עמיד - סל הבגדים עמיד ונבנה כדי להימשך שנים , החבל לא יפריד, יקפח או יפרק לבנייתו המוצקה. תרגיש בנוח להשתמש בכל צורך שלך ולהפוך את הבית שלך לאורגן היטב. התאמה מושלמת ונייד - פח האחסון של הארונות מגיע עם צבעים קלאסיים שמשלבים בצורה מושלמת בעיצוב החדר שלך והולך טוב עם העדפתך האישית. היקף היישום : תחתונים, קוסמטיקה / תכשיטים, חוט אוזניות / חוט, תיק, כלי כתיבה, שלט רחוק, החלפת בגדים, ספרים ומגזינים, רפואה. חומר בטוח - סל חבל הכותנה עשוי מחומר טבעי ללא כימיקלים או תוספים מזיקים, סופר בטוחים לילדיכם ולחיות המחמד שלכם, מתנה נהדרת עבור יקיריכם בימי הולדת ובחגים. עיצוב עמיד - סל הבגדים עמיד ונבנה כדי להימשך שנים , החבל לא יפריד, יקפח או יפרק לבנייתו המוצקה. תרגיש בנוח להשתמש בכל צורך שלך ולהפוך את הבית שלך לאורגן היטב. התאמה מושלמת ונייד - פח האחסון של הארונות מגיע עם צבעים קלאסיים שמשלבים בצורה מושלמת בעיצוב החדר שלך והולך טוב עם העדפתך האישית. היקף היישום : תחתונים, קוסמטיקה / תכשיטים, חוט אוזניות / חוט, תיק, כלי כתיבה, שלט רחוק, החלפת בגדים, ספרים ומגזינים, רפואה. חומר : צורת בד כותנה : תכונות עגולות : קוטר ההגנה על הסביבה של פתיחה : 20 ס"מ, גובה : חומר 18 סמ"ש - סל חבל הכותנה עשוי מחומר טבעי ללא כימיקלים או תוספים מזיקים, סופר בטוחים לילדים ולחיות המחמד שלך, מתנה נהדרת עבור שלך אהובים בימי הולדת ובחגים. עיצוב הניתן לגידול - סל הבגדים עמיד ונבנה כדי להימשך שנים , החבל לא יפריד, יקפח או ייפול לבנייתו המוצקה. הרגישו בנוח לשימוש עבור כל הצורך שלכם והפכו את הבית שלכם לאורגן היטב. התאמה ונייד - פח האחסון של הארונות מגיע עם צבעים קלאסיים שמשלבים בצורה מושלמת בעיצוב החדר שלכם והולך טוב עם העדפתכם האישית. קוסמטיקה / תכשיטים, חוט אוזניות / חוט, תיק, כלי כתיבה, שלט רחוק, החלפת בגדים, ספרים ומגזינים, רפואה. אריזת תכולה : 1 * סל אחסון PCS רק תוכן החבילה לעיל, מוצרים אחרים אינם כלולים. הערה : צילום קל ותצוגות שונות עלולים לגרום לצבע הפריט בתמונה מעט שונה מהדבר האמיתי. השגיאה המותרת למדידה היא +/- 1-3 ס"מ.

המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים

מְיוֹבָּא אין סגירה חומר בד אוקספורד 300 D, בד קשוח, לא קל לפגום גודל 22.0 x 12.6 x 11.4 אינץ ' / 56 x 29 x 32 ס"מ, עם רצוע�

חיסל את העומס עם סל האחסון העמיד והמסוגנן הזה הגודל המושלם לכל מדף, סל זה עמיד בפני כתמים ומוצע במגוון צב�

חומר : עור מיקרופייבר ו 300 DPVC גודל : גודל לא מופרך : 16x16 ס"מ / גודל מקופל : 6.3 x 6.3 אינץ ' תכונות : הדפסה חד צדדית..

מוצר : מארגן בגדים גודל : קוטר : 20 ס"מ גובה : 18 ס"מ סגנון : סגנון פשוט ומודרני צבע : חאקי , אפור...

תיבת אחסון זו מושלמת לבגדים, צעצועים, מגזינים, ציוד אמנות ומלאכה, או פריטים אישיים קטנים אחרים...

בד אוקספורד מְיוֹבָּא אין סגירה חומר בד אוקספורד 300 D, בד קשוח, לא קל לפגום גודל 22.0 x 12.6 x 11.4 אינץ ' / 56 x 29 x 32

עיצוב קדמי פתוח : העיצוב הקדמי הנמוך לא רק מגדיל את התחושה האסתטית הייחודית, אלא גם הופך את סלי הנצרים לרא

יכולת נושאת עומס חזקה, יכולה לשאת את משקלו של מבוגר, ועיצוב החלל הפנימי הגדול מאפשר לאורחים להימתח בנוחו�

חומר : עור מיקרופייבר ו 300 DPVC גודל : גודל לא מופרך : 16x16 ס"מ / גודל מקופל : 6.3 x 6.3 אינץ ' תכונות : הדפסה חד צדדית..

סל ארוג במבוק עם קווי אריגה יפהפיים, הוא יכול לשמש כסל או קישוט אתה יכול לשים אותו על המרפסת, הגן, המרפסת, �

Scroll